O nás

Ako sa píše…? Zadali ste to do svojho vyhľadávača a dostali sa až k nám? Tak potom vitajte! Tešíme sa z vašej návštevy a veríme, že u nás nájdete všetko, čo potrebujete.

Sme skupinou odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti slovenského jazyka a literatúry, v odbornej teoretickej úrovni a v jej spojení s každodennou praxou. Venujeme sa redakčnej, korektorskej i editorskej činnosti. Zaoberáme sa jazykom v jeho hovorenej i v písanej podobe. Náš tím sa môže pochváliť publikačnou činnosťou, na konte máme i literárne ocenenie. Bohaté skúsenosti s výučbou slovenského jazyka a literatúry sme zúročili v učebných textoch.

Určite budete súhlasiť s tým, že profesionálne vyzerajúci text je text bez chýb. Pokiaľ ste študentmi, copywritermi, učiteľmi alebo bežnými používateľmi jazyka, ktorým na slovenčine záleží, a preto chcete písať pravopisne správne, tak ste na tom pravom mieste.

Na akosapise.sk vám poradíme a pomôžeme nielen s pravopisom, ale nájdete tu aj hodnotné rady a informácie zo štylistiky či literatúry i materiály a prezentácie, ktoré pomôžu študentom a učiteľom pri vyučovaní a pri príprave na maturitnú skúšku. A v prípade záujmu si môžete u nás objednať aj jazykovú korektúru vami vybraného textu.

„Nehovor, že to nejde. Radšej povedz, že to zatiaľ neovládaš.“ (T. Baťa)

Pin It on Pinterest