JazykovÉ A šTYLISTICKÉ KOREKTÚRY

=

Základná jazyková korektúra

zahŕňa opravu preklepov, i/y, čiarok, medzier, tvarov slov, predložkových väzieb, veľkých písmen. (od 2 €/NS)

 

=

Komplexná jazyková korektúra

zahŕňa okrem opravy vyššie spomínaných gramatických a pravopisných javov aj štylistickú úpravu viet (slovosled, synonymné slová, zjednotenie štýlu) a uvedenie textu do podoby, aby bol pre čitateľa čo najzrozumiteľnejší. (od 4 €/NS)

Zverte svoje texty do rúk profesionálov

Obsahovo kvalitný text nie je všetko. O tom sa presviedčajú nielen študenti, ktorí obhajujú magisterské či diplomové práce, ale napríklad aj obchodníci ponúkajúci svoje produkty či služby na webe. Pokiaľ je text zlý po gramatickej či štylistickej stránke, pôsobí nedôveryhodne, znižuje sa tak jeho celková úroveň, taktiež dokáže ľudí odradiť od nákupu, ba dokonca môže byť aj zle pochopený.

Ak ste dali veľa svojej energie a času do obsahu, dotiahnite ho napokon i pomocou jazykovej aj štylistickej korektúry do úspešnej konečnej podoby. Vložte svoje texty do rúk profesionálov, ktorí sa ich opravám venujú už dlhodobo.

S akými textami sa na nás môžete obrátiť?

Na jazykovú korektúru prijímame rôzne texty, ako napríklad bakalárske a magisterské práce, články, blogové príspevky, popisy produktov či služieb na web, katalógy, rôzne reklamné aj reprezentačné materiály, návody na obsluhu, letáky, brožúry a iné.

 

Cenu základnej jazykovej korektúry aj komplexnej jazykovej korektúry za normostranu ovplyvňuje náročnosť textu a rýchlosť požadovaného vyhotovenia korektúry. 

 

Termín vypracovania:

  • texty do 15 strán do 48 hodín
  • dlhšie texty podľa dohody

Normostrana je v SR štandardizovaná strana s 1 800 znakmi textu, a to vrátane medzier (30 riadkov po 60 úderov).

Nezáväznú cenovú kalkuláciu vám pošleme zadarmo. Po vyplnení formulára nižšie vás kontaktujeme čo najrýchlejšie a zladíme všetky detaily, a to aj s požiadavkami týkajúcimi sa termínu odovzdania opraveného textu. Keď budete súhlasiť s cenou a podmienkami, začneme vašu objednávku promptne vybavovať.

 

  1. Po vyplnení a odoslaní kontaktného formulára nižšie sa sa vám čím skôr ozveme.
  2. Vy zároveň pošlete do nášho mailu akosapise.korektury@gmail.com text, ktorý potrebujete opraviť. Texty prikladajte v elektronickej forme v súborových formátoch .doc, .docx.
  3. Následne vám pošleme cenovú kalkuláciu, ktorá už bude prispôsobená vašim individuálnym požiadavkám (náročnosť textu, výber typu korektúry, čas dodania zákazky).

 

Čo od nás môžete očakávať?

  • kvalitné služby za bezkonkurenčné ceny
  • ústretový a individuálny prístup
  • dôvernosť informácií
  • zľavy pre stálych klientov a množstevné zľavy

 

Kontaktný formulár na nezáväzné vypracovanie cenovej ponuky

O ktorý typ korektúry máte záujem?

Políčko označte pre súhlas so spracovaním údajov.

3 + 8 =

Pin It on Pinterest